foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na jubileuszowy rok szkolny 2022-2023, w którym nasza szkoła będzie obchodzić 70-lecie swego istnienia.

 

Dzień Dziecka w naszej Szkole

 29 maja w naszej szkole obchodzony był Dzień Dziecka. Dzień był szczególnie wyjątkowy, gdyż uczniowie klas I – VIII zamiast nauki zastali w klasach moc atrakcji: wesołe zabawy, kolorowe balony, słodkie niespodzianki i radosne piosenki.  Dzieci z dużą przyjemnością i zaangażowaniem wzięły udział w konkurencjach; zabawy, pogoda i humor dopisywały. Nasze wesołe miny na zdjęciach świadczą o tym, że ten dzień był naprawdę wspaniały i na długo pozostanie nam w pamięci. Dziękujemy Cukierni „Łasuch” za smakowite ciasta.


 

 

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2022 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.