ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021 W POLSKIEJ SZKOLE PRZEDMIOTÓW OJCZYSTYCH IM. HENRYKA SIENKIEWICZA W SLOUGH

Szanowni Państwo

Po roku pełnym wyzwań i trudności, po wielu miesiącach ciężkiej pracy wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany czas zasłużonego odpoczynku – wakacje! 10 lipca 2021 r. odbyło się w naszej szkole oficjalne zakończenie roku szkolnego. Było to inne niż zazwyczaj pożegnanie się z uczniami klas I-VII i pożegnanie absolwentów klas ósmych, GCSE oraz absolwentów szkoły średniej. Tegoroczne zakończenie roku szkolnego nie mogło mieć formy uroczystej akademii. Niemożliwe było także uczestnictwo rodziców w tym wydarzeniu. Niestety wszystkie te zmiany były spowodowane wciąż istniejącymi obostrzeniami pandemicznymi, wprowadzonymi przez rząd brytyjski. Niemniej jednak staraliśmy się urozmaicić ten dzień w każdy, możliwy i dostępny dla nas sposób. Uczniowie zaśpiewali hymn narodowy i pieśń szkolną. Przemówienia pana prezesa i pani dyrektor zostały zrealizowane w klasach, za pomocą platformy Youtube.

Po uroczystej części, tradycyjnie następowało wręczenie świadectw i nagród książkowych wyróżniającym się w nauce uczniom. Po wręczeniu świadectw wychowawcy klas podziękowali uczniom za całoroczny trud i wysiłek, a w szczególności za zaangażowanie i ciężką pracę zdalną w trudnych warunkach. W imieniu dyrektora szkoły oraz swoim życzyli uczniom udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły, z nadzieją, aby nowy rok szkolny nie przynosił nam już więcej niemiłych niespodzianek. Po spotkaniu z wychowawcami klas uczniowie rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek.

Zapisy na kolejny rok szkolny

Przypominamy, że trwają zapisy na rok 2021/2022. Uczniowie będą rozdzielani do klas według kolejności zgłoszeń, a co się z tym wiąże, dostępności miejsc w poszczególnych rocznikach. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Zapisy, gdzie znajdą Państwo formularze rejestracyjne zarówno dla nowych uczniów, jak i dla kontynuujących naukę. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 07587 407 407 w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 17:00-20:00 oraz pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Państwu i Waszym dzieciom wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Zarząd, Rada Nadzorcza i Grono Pedagogiczne