foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na jubileuszowy rok szkolny 2022-2023, w którym nasza szkoła będzie obchodzić 70-lecie swego istnienia.

 

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami

 

Ważna informacja!

Drodzy Rodzice/ Opiekunowie Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym pragniemy przypomnieć Państwu, iż miejsca w klasach przydzielane są według kolejności zgłoszeń, zgodnie z obowiązującymi procedurami rejestracyjnymi. Rozpoczęliśmy już tworzenie poszczególnych roczników!

Przypominamy, że rodzice uczniów kontynuujących naukę dokonują rejestracji za pomocą portalu rodzica https://parents.polskaszkolaslough.org/login, a nowi uczniowie powinni zostać zarejestrowani za pomocą formularza na naszej stronie www.polskaszkolaslough.org/pl/rejestracja.

Rodziców, którzy nie dokonali jeszcze rejestracji swoich dzieci w na nowy rok szkolny (również tych, które uczęszczały do naszej szkoły w poprzednim roku) prosimy o pilne zarejestrowanie ich i dokonanie opłaty za szkołę. 

W przypadku pytań dotyczących rejestracji prosimy o kontakt z sekretariatem e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem 07587 407 407 w godzinach urzędowania sekretariatu(poniedziałek, środa, piątek w godzinach 17:00-20:00).

Prosimy pamiętać iż zakończeniem procesu rejestracji jest dokonanie pierwszej wpłaty, zgodnie z wybraną opcją. Dziecko zostaje przydzielone do klasy po dokonaniu pełnego zapisu.

Pragniemy również poinformować, że zgodnie z opracowanym kalendarzem, uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego rozpocznie się w dniu 11-go września 2021 r.

Szczegóły dotyczące przydziału do poszczególnych klas, wychowawców oraz harmonogramu zajęć pojawią się w ostatnich dniach sierpnia lub w pierwszym tygodniu września, nie później jak na tydzień przed rozpoczęciem roku szkolnego.

 

Do zobaczenia już wkrótce !

 

Zarząd, Rada, Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im Henryka Sienkiewicza w Slough

 


Powrót do szkoły 2021

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2022 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.