Podręczniki na rok szkolny 2021-22

Drodzy Rodzice!

W poprzednim roku szkolnym staraliśmy się o dotację z Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą na podręczniki i ....otrzymaliśmy je!

Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą, na mocy Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej, przekaże naszej szkole podręczniki oraz ćwiczenia do języka polskiego i historii.
Z tych podręczników będą korzystać klasy: 1,2,5,6,7,8. Są to podręczniki bezpłatne. Dostawy tych podręczników spodziewamy się pod koniec września lub na początku października.

Klasy: Przedszkole, Zerówka, 3, 4, GCSE oraz A-level będą korzystały z książek płatnych, tak jak było to w poprzednich latach. Prosimy o zgłoszenie się do nauczyciela i podanie, co będą chcieli Państwo zakupić: podręcznik, ćwiczenia, czy też komplet? Ze względów organizacyjnych najłatwiejszą formą opłaty za książki będzie umieszczenie odliczonych pieniędzy w kopercie, dopisanie na kopercie imienia i nazwiska dziecka oraz kwoty, która się w niej znajduje i przekazanie koperty nauczycielowi. Koperty będą zbierane przez członków Zarządu, a pieniądze wpłacone na konto Szkoły. Książki zostaną wydane po wniesieniu płatności. Przewidujemy, że zakupu będzie można dokonać już w najbliższą sobotę.

Ceny podręczników/ćwiczeń:

Przedszkole: M.Pawlusiewicz “Maja uczy się i bawi" - podręcznik część I - £11.50, część II - £11.50

Zerówka: M.Pawlusiewicz "Kubuś idzie do szkoły” - podręcznik część I - £12.50, część II - £12.50

Klasa 3: M.Pawlusiewicz - czytanka "Z uśmiechem i słońcem - Wesołe lekcje" - £15.50, ćwiczenia "Z uśmiechem i słońcem - gramatyka i ortografia" - £15.50

Klasa 4: M.Pawlusiewicz - czytanka "Piękna nasza Polska cała" - £15.50, ćwiczenia "Piękna nasza Polska cała" - £15.50

GCSE: Nowe Tematy GCSE Polish: Coursebook - £15.00, Nowe Tematy GCSE Polish: Workbook - £9.50