Dni Polskiego Dziedzictwa - Klasy 4

W 4 a i 4 c Uczniowie przynieśli swoje pamiątki z pobytu w Polsce, opowiadając przy okazji gdzie byli, co zwiedzili i gdzie te pamiątkę kupili. Uczniowie uformowali z masy solnej twarze znanych Polaków i malowaliśmy je, opowiadając, dlaczego wybrali te osobę i czym sobie Ona zasłużyła na miano “Wielkiego Polaka "Próbowaliśmy tez polskich przysmaków (oscypki, pierniki, paluszki, krówkę, Michaszki, ptasie mleczko i polskie czekolady) oglądając spoty reklamowe o Polsce ukazujące Jej piękno i zachęcające do Jej odwiedzenia. Obejrzeliśmy komiks pt. Początki państwa polskiego i Uczniowie rozwiązywali quiz, krzyżówki i zagadki nt. Polski. Wszyscy brali Bardzo aktywy udział w lekcjach.