foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na jubileuszowy rok szkolny 2022-2023, w którym nasza szkoła będzie obchodzić 70-lecie swego istnienia.

 

Dzień Dziecka w Polskim Klubie

W dniu 5 czerwca w Polskim Klubie odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali bardzo ciekawy i atrakcyjny program, w tym: śpiewowisko, wierszowisko, a także przedstawienie "Czerwonego Kapturka". Mamy w szkole wspaniałe talenty, ciągle je odkrywamy, rozwijamy!

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu nauczycieli impreza była bardzo udana, zgromadziła wielu uczestników.

Chcemy przekazać serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach pikniku oraz tym, którzy pomagali w trakcie jego trwania. Podziękowania kierujemy również do Polskiego Klubu, gospodarza imprezy. Bardzo dobra współpraca i pomoc tak wielu osób sprawiła, że tegoroczny piknik z okazji Dnia Dziecka był bardzo udany, o czym świadczyły uśmiechnięte twarze naszych uczniów oraz opinie uczestników. Kolejny raz mieliśmy dowód na to, że dzięki wzajemnej życzliwości i zaangażowaniu nas wszystkich, w pracę szkoły mogliśmy zorganizować tak wspaniałą, kolejną imprezę dla środowiska polonijnego.

   

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2022 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.