foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Polska Szkoła
Przedmiotów Ojczystych

im. Henryka Sienkiewicza

Witamy Wszystkich Państwa

Uczymy się i cieszymy językiem polskim, przekazujemy wiedzę z literatury i kultury polskiej jak również z historii, geografii, muzyki i śpiewu.

Zapraszamy do odwiedzenia sekcji O Nas, gdzie znajdą Państwo więcej informacji o naszej szkole oraz naszej ofercie edukacyjnej, jak również do sekcji Zapisy uczniów, gdzie mogą Państwo zarejestrować swoje dzieci na jubileuszowy rok szkolny 2022-2023, w którym nasza szkoła będzie obchodzić 70-lecie swego istnienia.

 

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Drodzy Rodzice/Opiekunowie,
Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas bycia razem, to magia opleciona zwyczajami, tradycjami, to magiczna pora, kiedy wszystko się może zdarzyć i kiedy marzenia stają się rzeczywistością.
Chcielibyśmy wspólnie z Państwem i dziećmi spędzić kilka chwil razem w tym cudownym okresie, dlatego zapraszamy serdecznie na wspólne kolędowanie w dniu 10 grudnia, od godziny 9.00 - grupa poranna, od godz. 13.00 - grupa popołudniowa.
W programie: występy uczniów, kawiarenka, loteria fantowa, kiermasz świąteczny.
Zapraszamy!

   Organizacje współpracujące:
Szkoła jest wspierana przez Stowarzyszenie Wspólnota Polska ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach opieki nad Polonią. Otrzymane środki przeznaczamy na pokrycie części wydatków związanych z wynajęciem budynku szkoły.
   

Copyright © 2023 Polska Szkoła Slough Rights Reserved.