PODSUMOWANIE KILKU OSTATNICH TYGODNI

Udana zbiórka na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali i zbierali datki na WOŚP w dniu 28 stycznia 2023.

Dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać ponad £600!

Wizyta logopedy

Pani Anna Fryzowicz-Kotarba 25 lutego 2023 przeprowadziła wykład, a później dyskusję z rodzicami i nauczycielami na temat różnych wad wymowy, rozpoznawania ich i sposobów radzenia sobie z nimi.

Międzynarodowy Polonijny Konkurs Sienkiewiczowski

Z okazji 70 rocznicy istnienia naszej szkoły jesteśmy organizatorem Konkursu Sienkiewiczowskiego - przy wsparciu Polskiej Akademii Nauk Społecznych i Humanistycznych w Londynie (www.passhlondyn.eu), pod patronatem medialnym magazynu Tydzień Polski (www.tydzien.co.uk).

Zapraszamy na strony: www.konkurs.uk oraz www.polskaszkolaslough.org/pl/konkurs

Nowy serwer hostingowy i pocztowy

Zapewne zauważyli Państwo, jak szybko działa od niedawna nasza strona internetowa. To dzięki przeniesieniu jej na nowy serwer hostingowy. Poza tym, wszyscy nauczyciele, asystenci i władze szkoły mogą korzystać od 2,5 tygodnia z poczty Outlook.com, a także z całego pakietu Office 365.

Zmiany w Zarządzie

Pani Małgorzata Drążek zrezygnowała ze stanowiska Prezesa Zarządu z efektem na dzień 18 lutego 2023. Na Członka Zarządu powołany został Pan Rajmund Ludwisiak.

Zapraszamy chętnych do zgłaszania się do Rady Nadzorczej, Zarządu oraz Wolontariatu. Będziemy wdzięczni za pomoc w prowadzeniu szkoły.

W związku z nadchodzącymi Dniami Dziedzictwa Polskiego, konkursami (śpiewu, wiersza i ortografii) oraz uroczystością rocznicową zadań jest niemało.

Szkolna strona na Facebooku

Jeśli chcieliby Państwo pozostawać na bieżąco z wydarzeniami i raportami z zajęć w szkole, zapraszamy do śledzenia naszej strony na Facebooku.