Drodzy Rodzice,

do przerwy odbyla sie proba na Jaselka, prosze, aby dzieci wciaz powtarzaly swoje role. Kto jeszcze nie wplacil 5 funtow na Mikolaja, prosze, aby wplacic jak najszybciej.

W drugiej czesci dnia wprowadzilismy litery N, G. Zapoznalismy sie z pisownia tych liter w trzech liniach. Wykonalismy cwiczenia elementarzowe z literami N,G (str 32-35). Dzieci dostaly czytanke  z litera G. Na tej kartce ksero dzieci zaznaczyly wyrazy w ramke-trzeba wybrac 7 dowolnych wyrazow  z ramki i ulozyc dowolnych 7 zdan, zapisac do zeszytu.

Zadanie domowe:

Prosze, aby dzieci nauczyly sie czytac czytanek N,G (czytanka z ubieglego tygodnia oraz z wczoraj). Jesli ktos nie skonczyl cwiczen elementarzowych ze str 32-35 prosze, aby dokonczyl je w domu.

Prosze powtarzac role na Jaselka.

Milego tygdnia,

Judyta Porydzaj