Drodzy Rodzice,

obecnie prowadzimy intensywne proby na Jaselka, ktore odbeda sie juz 9 grudnia.

Wprowadzilismy na wczorajszych zajeciach przymiotnik, zapisalismy w zeszycie notatke czym jest przymiotnik, podalismy kilka przykladow.

Zadanie domowe:

Uzywajac 4 przymiotnikow opisz jaki jest : twoj pokoj, twoj tata, jaka jest polska szkola, jakie jest twoje samopoczucie, jaka jest Twoja mama.

Prosze o rozmowe z dziecmi w domu, ze cokolwiek wydarzy sie w trakcie przerwy, uczniowie musza powiadomoc nauczyciela, tylko w ten sposob szkola moze reagowac na incydenty w czasie przerwy.

Prosze o sms od osob, ktore chetnie upieka ciasto na Mikolajki- 9 grudnia. Ciasta beda sprzedawane w naszej kawiarence. Inaczej zglosze sie do Panstwa indywidualnie. W tym roku ciasta przygotowuje rodzice uczniow 0-3. Dziekuje.

Milego dnia,

Judyta Porydzaj