Witam serdecznie,

Najpierw chciałabym Państwa poinformować, że nie będzie mnie jeszcze przez dwie najbliższe soboty, ponieważ przebywam w Polsce z powodu bardzo ciężkiego stanu zdrowia mojej mamy.

Będę starała się jednak przekazywać Państwu najważniejsze informacje.

Zadanie domowe na 9 lutego:

- Wykonać ćwiczenia na stronach od 135 do 142.

- Nauczyć się czytać tekst na stronie 76 oraz tekst „Na saneczkach”.

- Przynieść kolorowy papier, nożyczki i klej, ponieważ dzieci będą robić kartki walentynkowe.

- Proszę uczyć się systematycznie wyrazów z „ó” i „u”. Sprawdzian odbędzie się po feriach.

W najbliższą sobotę, 9 lutego, w godzinach lekcyjnych, odbędzie się bal karnawałowy. Bardzo proszę, aby dzieci przyszły przebrane. Będą również lekcje, więc proszę przynieść książki i piórniki. Zajęcia odbędą w normalnych godzinach od 9.00 do 12.30.

Pozdrawiam.

Anna Bukowska