Drodzy Rodzice,

Na dzisiejszych zajęciach odbył się konkurs wiedzy z całego roku. Dzieci podzielone były na 5 grup i walczyły dzielnie o punkty w swoich drużynach. Na końcu każdy otrzymał drobną nagrodę. Była również religia. Pytałam wszystkich czytania.

Zadanie domowe na 6 lipca:

- Bardzo proszę przynieść ulubioną grę, np. planszową, karty.

- Proszę nie przynosić podręcznika (informacja poniżej).

WAŻNE WIADOMOŚCI:

Za tydzień odbędzie się sprzedaż podręczników. W zależności od ich stanu będą Państwo mogli je oddać bądź sprzedać i zakupić książki na przyszły rok do klasy 3. Ćwiczenia będą zakupione we wrześniu. Sprzedaż podręczników odbędzie się w godzinach od 12:00 do 13:30 w stołówce. Zapraszamy na tą znakomitą okazję, aby obniżyć koszty nabycia podręczników. ?

Zakończenie roku 13 lipca o godzinie 10:00. Odbędzie się akademia, a następnie w klasach rozdane zostaną nagrody wraz ze świadectwami. Serdecznie zapraszamy.

Niestety świadectwa do wypisania dostanę dopiero za tydzień. W związku z tym nie jest możliwe otrzymanie świadectwa wcześniej niż 13 lipca. Osoby nieobecne w tym dniu mogą dostarczyć mi 6 lipca zaadresowaną kopertę ze znaczkiem, to prześlę Państwu świadectwo. Istnieje również możliwość odebrania świadectwa we wrześniu.

Pozdrawiam.

Anna Bukowska