WITAM SERDECZNIE , CHCIALABYM GORACO PODZIEKOWAC WSZYSTKIM , KTORZY PRZYSZLI NA AKADEMIE. JESSICO , JULIO , ROKSANO I VICTORIO BYLYSCIE WSPANIALE !! BRAWO !!!!

NA OSTATNIEJ LEKCJI CZYTALISMY TEKST "WALECZNY ORZEL" ORAZ ROZMAWIALISMY O 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGLOSCI . DZIECI MIALY TEZ LEKCJE HISTORII I PAN ADAM PRZEDSTAWIL ZARYS HISTORYCZNY NA PRZESTRZENI 123 LAT POD ZABORAMI.

PRACA DOMOWA :

-POSZUKAJ ANEGDOT O JOZEFIE PILSUDSKIM, -PRZECZYTAJ OPOWIADANIE STR.54,

-WYKONAJ CWICZENIA 1, 8 I 11 /55 ( CZYTANKA)

UPZEJMIE ZAPRASZAM PANSTWA W TE SOBOTE 17.11 NA SPOTKANIE O GODZIENI 12.00 W STOLOWCE.

DO ZOBACZENAI , POZDRAWIAM

ARLETA BOYDA