WITAM SERDECZNIE ,

DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA KARTKI , PREZENTY I ZYCZENIA Z OKAZJI SWIAT BOZEGO NARODZENIA , MAM NADZIEJE , ZE SPEDZILI PANSTWO WRAZ Z DZIECMI WSPANIALE SWIETA I CZEKAJA NA NOWY ROK.

BARDZO PROSZE BY KTO DA RADE PRZECZYTAL " W PUSTYNI I W PUSZCZY " HENRYKA SIENKIEWICZA , KTO NIE DA RADY PROSZE BY OBEJRZAL FILM LUB WYSLUCHAL AUDIOBOOKA ALE WSZYSTKICH PROSZE O ZAPOZNANIE SIE Z ZYCIEM I TWORCZOSCIA AUTORA.

PROSZE TEZ BY UCZNIOWIE NAPISALI NA KARTKACH W PARU ZDANIACH JAK SPEDZILI SWIETA I JAKIE MAJA POSTANOWIENIA NOWOROCZNE.

POZDRAWIAM SERDECZNIE ZYCZAC SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU I DO ZOBACZENIA 5.01.2019

ARLETA BOYDA