Nominacja Wielkiej Orkiestry Swiątecznej Pomocy do pokojowej niagrody Nobla złożona przez prof. Adama Grzegorczyka została zaekceptowana.
Teraz My musimy działać. Każdy z nas może wysłać list " od serca " popierający nominację WOŚP.
Polska Szkoła od lat wspólnie ze sztabam w Slough wspiera działania Fundacji więc i tym razem postanowiliśmy pokazać nasze zaangażowanie i napisać dlaczego Naszym zdaniem organizacja ta jest warta tej nagrody.

Do listu chcielibyśmy dołączyć zdjęcia klasowe naszych uczniów i nauczycieli z logo #nobeldlawosp
Zdjęcia będą robione w najbliższą sobotę. Jeżeli nie wyrażją Państwo zgody na udział dziecka w tej akcji prosimy o kontakt z sekretariatem

Dziękujemy za współpracę