Dzien dobry Panstwu

Wczoraj na lekcji uczniowie poznali literki N i G.

Wykonalismy wszystkie cwiczenia z tej lekcji. Przerobilismy rowniez czytanke z tymi literkami.

Prosze aby w tym tygodniu uczniowie przygotowali ta czytanke, bede pytac czytania na oceny.

Na zadanie jest jak co tydzien ZADANIE DOMOWE z cwiczen str 37.

Musze pochwalic uczniow. Bardzo ladnie przygotowani byli na dyktando. Dziekuje.

Dzis rowniez odbyla sie lekcja muzyki.

Przepraszam Panstwa za male zamieszenie i pomylke, na Mikolajki zbieram po 10f.

Prosze aby ta kwote wplacic jak najszybciej, nagli nas czas ( do mnie ).

Caly czas poszukujemy osoby chetnej na Mikolaja, moze ktos z Panstwa mial by chec nim zostac

i wreczyc dzieciom w szkole prezety.

Prosze aby Ci z Panstwa ktorzy nie oddali mi jeszcze ankiet dotyczacych danych dziecka zrobi to

w przyszlym tygodniu.

W najblizsza sobote prosze aby dzieci przyniiosly do szkoly swoje ulubione pluszaki ( 1 nie duzego misia).

25 listopada obchodzimy Dzien Pluszowego Misia :)

Malgorzata Wyka