Drodzy rodzice

W sobote odbyly sie ostatnie proby do Jaselka. W najblizsza sobote 9/12 dzieci przychodza do szkoly na 1.30 . Dzieci udaja sie do klasy aby przebrac sie i przygotowac . Panstwa zapraszam do kawiarenki na ciasto i kawe.Okolo godziny 2.00 rozpocznie sie przedstawienie oraz spotkanie z Mikolajem , ktory rozda wszystkim dzieciom prezenty. Nastepnie dzieci udadza sie na poczestunek. Dzien zakonczy sie zabawa choinkowa. Dzieci bedzie mozna odebrac pod szkola o godzinie 4.30.

Przypomnienie

Maria,Jozef i Krolowie potrzebuja stroje natomiast pozostali aktorzy ( dzieci,narratorzy) przychodza odswietnie ubrani.

W sobote rozmawialismy o przymiotniku, opisywalismy przedmioty i osoby wykorzystujac przymiotniki.Zadanie domowe- prosze napisac 10 przymiotnikow i ulozyc z nimi zdania w zeszycie.

Bardzo liczymy na panstwa pomoc przy porzadkowaniu sali i przygotowaniu ciast do kawiarenki. Osoby chetne do przyniesienia ciasta prosze o kontakt sms.

Ostatnie spotkanie przed swietami to 16/12.

Pozdrawiam Liliana Jalowiecka - Trzeciak