Temat sobotnich zajęć-Przygody-ciekawe odkrycia, poznawanie innych kultur.Rozmawialiśmy o tym co dają nam wędrówki po świecie,gdzie już byliśmy? oraz czego dowiedzieliśmy o tym rejonie świata.Pracowaliśmy z tekstem "Na targowisku" czytanka strona 115.Na lekcji dzieci poznały zasady pisania wyrazów z "rz"-zapisaliśmy notatkę do zeszytów,proszę aby dzieci nauczyły się wszystkich  zasad oraz pamiętały o wyjątkach. Na ostatnich zajęciach odbył się bal karnawałowy .

Zadanie domowe.

Ćwiczenia strony 118-122

Zadanie 1 i 3 (czytanka strona 117 )

Zasady pisowni wyrazów z "rz"

Lektura Król Maciuś Pierwszy

Za tydzień 16.02 nie będzie mnie w szkole-  dla dzieci zorganizowane zostanie zastępstwo.

23.02-wolna sobota

02.03 -zajęcia