Witam serdecznie,

Zadanie domowe :

1) Wykonaj ćwiczenia z kserówki otrzymanej na lekcji - "Prośby i podziękowania" str 7 ćw1,2

2) Przygotuj swoje drzewo genealogiczne:
- Pracę wykonaj na papierze formatu A4 lub większym, użyj wybranych przez ciebie środków i materiałów plastycznych takich jak : kredki, farby, flamastry, kolorowe papiery itp.
- Narysuj, namaluj drzewo a na jego pniu umieść najstarszych krewnych, następnie na gałęziach - wszystkie informacje o bliższej rodzinie, ciociach, wujkach i ich dzieciach jak również o twoich rodzicach, o sobie i twoim rodzeństwie.
-Możesz wykonać portrety wybranych osób lub umieścić fotografie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w najbliższą sobotę
Agnieszka Wites