Witam serdecznie,

Zadanie domowe :

1) Wykonaj ćwiczenia z kserówki otrzymanej na lekcji - Karta pracy "Kreskowane czy zwykłe?"

Na ostatniej lekcji powtarzaliśmy i utrwalaliśmy wiadomości z zasad pisowni wyrazów z "ó" i "u", a w najbliższą sobotę 2.12.17 będziemy mieć krótką kartkówkę właśnie z tego tematu. Proszę aby dzieci pouczyły się pisowni wyrazów z listy, którą otrzymały 18 listopada, a także aby powtórzyły sobie wszystkie zasady pisowni wyrazów z "ó" i "u", które zostały zapisane w zeszytach a także są opisane w naszym podręczniku "Słowa na start" czII na stronach 90 i 92 (informacje w ramkach - Nowa wiadomość)

Pozdrawiam i do zobaczenia w najbliższą sobotę
Agnieszka Wites