Witam serdecznie,

Szkola przypomina o uregulowaniu oplat za szkole do konca wrzesnia (pozniej beda naliczane dodatkowe oplaty), termin skladania wnioskow o legitymacje szkolna mija z koncem wrzesnia.

Chcialabym zorganizowac zebranie dnia 19.10 (jeszcze potwierdze)

Na ostatnich zajeciach omowilismy prace domowe, zwrocilam uwage na popelniane bledy , stylistyczne , ortograficzne I interpunkcyjne, przypominam ze na egazmine czesc pisemna musi zawierac od 90 (poziom nizszy ) do 150 (poziom wyzszy) slow. Nastepnie omwailaismy wyrazenia I zwroty zwiazane ze slowem DOM I Przyjazn. Prosilabym o zakup podrecznikow.  Zalecam chociaz 15 minut tygodniowo czytania na glos ( czesc osob ma problem z czytaniem)

Oto lista lektur

Latarnik , H Sienkiewicz, J Kochanowski Tren IX , X, Zemsta A Fredro, Oda do Mlodosci A Mickiewicza