Witam serdecznie

Ostanie zajecia prowadzila p Gajewska naczycielka klasy GCSE2, temat lekcji dotyczyl problemow globalnych I ochrony srodowiska. Na jablizsze zajecia prosze o przyniesieni paracy , ktora zadalam 2 tygodnie temu (Opis wybranej organizacji charytatywnej - uzasadnij swoj wybor0 prosze przygoowac to w former pisemnej I na osobnej kartce (90-150 slow)

Prosze zaczac czytac Treny J Kochanowskiego , bede chciala je niedlugo zaczac omawiac (Tren IX , X)

Przypominam o czytaniu , przynajmniej raz w tygodniu na glos,

Zebranie odbedzie sie 26.10 o godz 12.30, jesli ktos z panstwa nie bedzie mogl w nim uczestniczyc a ma zyczenie ze mna porozmawiac to prosze o kontakt

Z powazaniem,

m Liszewska