Na dzisiejszych zajeciach, dokonczylismy omawianie Trenow , Tren IX o Madrosci, czesc osob prezentowal swoj przepis kulinarny, podalam definicje Zdrowia (wg WHO) , zrobilsmy strone 19 z zeszytu cwiczen, pokrotce omowilismy sposob pisania listow I adresowania kopert.

Praca domowa

1. Tlumaczenie tekstu z angielskiego na polski - rozdalam ksero tekstu

2 Napisz list do przyjaciela, -list powinnien byc na osobnej kartce wlozony do zadresowanej koperty ( koperty rozdane na zajeciach). Prosze napisac w liscie na jaka impreze sportowa planujesz sie wybrac, kiedy  I z kim sie wybierasz, czy znasz reguly obowiazujace w danej dyscyplinie sportowej - prosze o uzycie czasu przyszlego I wyrazenie swojej opini ( zwroty podane podczas zajec)

3 Czytanka strona 34 z podrecznika