Witam serdecznie,

Wycieczka Oxford 2020

1. W najblizsza sobote 01.02 jedziemy do Oxfordu, zbiorka na stacji kolejowej ok 8.45

2.  WAZNE osoby, ktore mi nie dostarczyly zgody musza ja przyniesc w sobote , jesli nie posiadaja formularza beda rodzice mogli wypelnic na miejscu , osoba bez zgody nie bedzie mogla jechac

3. Plan wycieczki ; o godz 11 planujemy tzw City Tour ok 90 min , nastepnie mamy ok 13 spotkanie ze Stowarzyszeniem Polskich Studentow (tez ok 1-1.5godz) , przewidujemy czas wolny , szybki lunch w McDonald lub podobnym miejscu , moze uda nam sie wejsc do Bodleian - Divinity School, planujemy powrot w godzinach 16-17 , wysle sms kiedy bedziemy w pociagu do Slough  ( wszyscy lub znaczna wiekszosc ma telefony komorkowe, . Kazdy uczen musi Byc odebrany osobiscie jesli palnujecie panstwo inaczej to prosze o wczesniejszy kontakt ze mna.

4. Mam nadzije, ze nie bedzie padac ale prosze byc przygotowanym (moze maly parasol lub kurtka przeciwdeszczowa)

Kontak do mnie Magda Liszewska 07787176672

4. Koszt 10£ prosze przyniesc w sobote

Niedzielna Kawiarenka - 26.01.20