Witam  serdecznie

Na dzisiejszych zajeciach rozmawialismy o wadach I zaletach zakupow online, zrobilismy srony 54-55 z podrecznika

Odbyla sie lekcja historii. Okazalo sie , ze nikt nie przeczytal Zemsty A Fredro, znaczna czesc osob obejrzala film, ci co nie obejrzeli prosze to zrobic na kolejne zajecia, prosze obejrzec wersje A Wajdy , poniewaz w rozmowie wyszlo ze uczniowwie niewiele slyszeli o Romanie Polanskim dlatego jako:

prace domowa

1. przyblizenie sylwetki Romana Polanskiego (gra Papkina w Zwmscie ) jego najwazniejsze filmy (czesc na pewno widziala Pianiste) mozna pogrzebac troche w biografii Polanskiego ( jego zycie w Hollywood - morderswo zony , polsko - zydowskie pochodzenie etc.), - ustnie lub krotka notatka

2. Sylwetka Andzeja Wajdy  ustnie lub krotka notatka

3. A Fredro sylwetka pisarza , najwazniesze utwory (wiersze), geneza utworu,

4. Praca pisemna na osobnej kartce 90-150 slow pt : W sklepie czy online - ktora forme zakupow wolisz. Prosze uzasadnij swoja wypowiedz)

5. Diana przygotowuje wypowiedz ustna