zajecia w szkole polskiej zostaly zawieszone, szkola przechodzi na tryb pracy online (aplikacja zoom) od przyszlego tygodnia.

Przeslalam rodzicom konspekt dzisiejszej lekcji, prosze o uwazne zapoznie sie z planem lekcji I wykonanie wszystkich polecen.

PRACA DOMOWA

1. wymien co najmniej  4 zawody zwiazane z komputerami, wybierz jeden z nich I opisz wlasnymi slowami na czym polega.

2. czytanka str 62, prosze zapoznac sie z definicja recenzji str 63, prosze pisemnie zrobic cw 2 str 62 I ustnie cw 8 str 63

3.prosze wykonac cwiczenia z pominieciem cwiczen z nagraniem -  zalaczniki wyslane mailem.